O produkte Nanooil

Základnou úlohou molekuly NanoOil je odstránenie všetkých nečistôt (dekarbonizácia) z kovových častí v motore. Následne tieto molekuly vniknú do hĺbky prasklín v kove a vyplnia ich, čo zníži povrchové trenie, no štruktúra povrchu sa nezmení. Zároveň sa zvyšuje kompresný pomer vo valci, čím sa zvýši výkon motora, ale pôvodné geometrické rozmery sa nezmenia. Nahradí tiež pôvodnú karbónovú usadeninu ochranným povrchom s účinnosťou na 50 000 km. Preto sa odporúča používať nano-mazivo NanoOil v 50 000 km cykloch, pretože asi taká je účinnosť zníženého trenia – zníženej spotreby paliva – vibrácií a hlučnosti motora. Karbón v motore sa rozpusti na farbivo, takže nezanesie olejový filter moderných motorov. Nano-mazivo NanoOil je možné použiť hocikedy, no najvhodnejšie je to približne 2 000 km pred plánovanou výmenou motorového oleja.

nanooil_20msk
  • Pre nové motory (s menej ako 10 000 km) sa odporúča použiť 20 g na 1 liter motorového oleja. Čiže pri motore s objemom oleja 5 L to je 100 g. Nano-maziva NanoOil
  • Pre zabehnuté motory (s viac ako 10 000 km) sa odporúča použiť 10g. na 1 liter oleja. Pri 5 litroch motorového oleja to je 50 g. NanoOil.
  • NanoOil sa taktiež môže použiť v prevodovke ako doživotná ochrana pred opotrebovaním. Odporúča sa použiť 20 g na 1 liter prevodového oleja. V prevodovke s 2 litrami oleja, použijeme 40 g. nano-maziva.

 

Nano-mazivo NanoOil – 20.MSK je netoxické (4. trieda nebezpečnosti), nevýbušné a nehorľavé preto sa pri narábaní s ním nevyžadujú žiadne osobitné podmienky bezpečnosti.

Certifikat-Polisam-20-MSK-741x1024